
specifications
| COLOUR | Black |
| MATERIAL | Paper |
| PRODUCT DIMENSIONS | 230x230mm |
| UNITS OF MEASURE | CTN |
| pcs | 2000/ctn |
| bags | 8/ctn |
| pcs/bag | 250 |
| Shipper Gross Weight | 3.4 kg |
| Shipper Dimensions | 475 mm x 240 mm x 175 mm / ctn |
| Pallet Configuration | 16 carton/layer, 6 layers/pallet = 96 ctn |
compatible products
RN40Q |
1000 pcs / $0.08 ea
$80.53+gst / carton
BKN40Q |
1000 pcs / $0.09 ea
$87.96+gst / carton
Black 2ply Cocktail Napkin Qtr Fold 2000pc/ctn
PRODUCT CODE: BKN24
- 2 Ply paper cocktail napkin.
- Napkins available in various sizes, white and red.
- Can be customised, MOQs apply.
$55.75
+gst / carton
2000 pcs / $0.03 ea
quantity (carton)
Availability: 140 in stock
Want to try before you buy?
[request_sample_button]
Availability: 140 in stock
This is available for custom print. MOQs apply.
Availability: 140 in stock
stock availability
- NSW

- VIC

- QLD

- WA

you may also like
ABC8S90 |
1000 pcs / $0.13 ea
$134.52+gst / carton
CTM |