
specifications
| COLOUR | Black |
| MATERIAL | Paper |
| PRODUCT DIMENSIONS | 400x400mm |
| UNITS OF MEASURE | CTN |
| pcs | 1000/ctn |
| bags | 10/ctn |
| pcs/bag | 100 |
| Shipper Gross Weight | 5.1 kg |
| Shipper Dimensions | 640 mm x 206 mm x 407 mm / ctn |
| Pallet Configuration | 8 carton/layer, 3 layers/pallet = 24 ctn |
compatible products
Black Quilted 2ply Dinner Napkin 1/8 GT fold 1000pc/ctn
PRODUCT CODE: BKN40Q
- 2 Ply paper dinner napkin.
- Napkins available in various sizes, white and red.
- Can be customised, MOQs apply.
$87.96
+gst / carton
1000 pcs / $0.09 ea
quantity (carton)
Availability: 476 in stock
Want to try before you buy?
[request_sample_button]
Availability: 476 in stock
This is available for custom print. MOQs apply.
Availability: 476 in stock
stock availability
- NSW

- VIC

- QLD

- WA

you may also like
ASTLL |
600 pcs / $0.18 ea
$110.25+gst / carton
WCS140IW |
5000 pcs / $0.01 ea
$54.51+gst / carton
ACC24 |
500 pcs / $0.16 ea
$110.25 Original price was: $110.25.$79.90Current price is: $79.90.+gst / carton
RC24/32LP |
400 pcs / $0.24 ea
$94.03+gst / carton
BCTS50 |
100 pcs / $0.66 ea
$65.54+gst / carton
TR5L |