
specifications
| COLOUR | Brown |
| MATERIAL | Paper |
| PRODUCT DIMENSIONS | 400x400mm |
| UNITS OF MEASURE | CTN |
| pcs | 1000/ctn |
| bags | 10/ctn |
| pcs/bag | 100 |
| Shipper Gross Weight | 5.1 kg |
| Shipper Dimensions | 635 mm x 210 mm x 415 mm / ctn |
| Pallet Configuration | 8 carton/layer, 4 layers/pallet = 32 ctn |
compatible products
BND20 |
6000 pcs / $0.01 ea
$55.75+gst / carton
Recycled Napkin 2ply Quilted Dinner GT Fold 1000pc/ctn
PRODUCT CODE: BN40Q
- 2 Ply recycled paper dinner napkin.
- Available in various sizes.
- Can be customised. MOQs apply.
$50.79
+gst / carton
1000 pcs / $0.05 ea
quantity (carton)
Availability: 1259 in stock
Want to try before you buy?
[request_sample_button]
Availability: 1259 in stock
This is available for custom print. MOQs apply.
Availability: 1259 in stock
stock availability
- NSW

- VIC

- QLD

- WA

you may also like
ACC16 |
1000 pcs / $0.10 ea
$155.40 Original price was: $155.40.$99.90Current price is: $99.90.+gst / carton
ASTLXL |
400 pcs / $0.22 ea
$86.10+gst / carton
KSC1200 |
300 pcs / $0.51 ea
$154.35+gst / carton
ASTLBABY |