
specifications
| COLOUR | Brown + Clear |
| MATERIAL | Cardboard + PET |
| PRODUCT DIMENSIONS | 200x200x30mm |
| UNITS OF MEASURE | CTN |
| pcs | 100/ctn |
| pcs/bag | – |
| Shipper Gross Weight | 4 kg |
| Shipper Dimensions | 220 mm x 220 mm x 215 mm / ctn |
| Pallet Configuration | 25 carton/layer, 6 layers/pallet = 150 ctn |
compatible products
Square Catering Tray Lid Small w PET Window 100pc/ctn
PRODUCT CODE: SCTLS
- Kraft brown corrugated square catering tray lid with PET viewing window. Fits SCTS catering tray.
$39.90
+gst / carton
100 pcs / $0.40 ea
quantity (carton)
Availability: 43 in stock
Want to try before you buy?
[request_sample_button]
Availability: 43 in stock
stock availability
- NSW

- VIC

- QLD

- WA

you may also like
ASTLL-PLA |