
specifications
| MATERIAL | Sugarcane |
| PRODUCT DIMENSIONS | 227x164x42mm |
| UNITS OF MEASURE | CTN |
| COLOUR | Natural |
| pcs | 300/ctn |
| bags | 6/ctn |
| pcs/bag | 50 |
| Shipper Gross Weight | 7.7 kg |
| Shipper Dimensions | 505 mm x 465 mm x 190 mm / ctn |
Taco Tray 300pc/ctn
PRODUCT CODE: TAT
- Sugarcane taco tray.
- Perfect for a trio of takeaway tacos.
- PET lid sold separately for takeaway and food-to-go.
- Convenient, sturdy and functional.
$111.14
+gst / carton
300 pcs / $0.37 ea
quantity (carton)
Availability: 122 in stock
Want to try before you buy?
[request_sample_button]
Availability: 122 in stock
stock availability
- NSW

- VIC

- QLD

- WA

you may also like
ASTLS |
800 pcs / $0.09 ea
$71.40+gst / carton
KCTLMP |