
specifications
| COLOUR | Natural |
| MATERIAL | Wood |
| PRODUCT DIMENSIONS | 190x6x1.3mm |
| UNITS OF MEASURE | CTN |
| pcs | 10000/ctn |
| bags | 10/ctn |
| pcs/bag | 1000 |
| Shipper Gross Weight | 6.5 kg |
| Shipper Dimensions | 370 mm x 200 mm x 280 mm / ctn |
| Pallet Configuration | 16 carton/layer, 7 layers/pallet = 112 ctn |
compatible products
Wooden Coffee Stirrers 190mm 10000pc/ctn
PRODUCT CODE: WCS190
- Wooden coffee stirrers (190mm).
- Perfect use for stirring sugar and sweetener into coffee and hot chocolates,
- Various sizes available.
- Can be customised. MOQs apply.
$61.26
+gst / carton
10000 pcs / $0.01 ea
quantity (carton)
Availability: 100 in stock
Want to try before you buy?
[request_sample_button]
Availability: 100 in stock
This is available for custom print. MOQs apply.
Availability: 100 in stock
stock availability
- NSW

- VIC

- QLD

- WA
