
specifications
| COLOUR | Natural |
| MATERIAL | Wood |
| PRODUCT DIMENSIONS | 215x61x6mm |
| UNITS OF MEASURE | CTN |
| pcs | 400/ctn |
| bags | 8/ctn |
| pcs/bag | 50 |
| Shipper Gross Weight | 3.6 kg |
| Shipper Dimensions | 440 mm x 225 mm x 300 mm / ctn |
| Pallet Configuration | 12 carton/layer, 6 layers/pallet = 72 ctn |
compatible products
Wooden Fork Napkin Set 400set/ctn
PRODUCT CODE: W-FN
- Cutlery set with wooden fork and natural coloured paper napkin. Wrapped in a paper sleeve.
- Convenient and hygienic for food service settings.
- Can be customised. MOQs apply.
$71.40
+gst / carton
400 pcs / $0.18 ea
quantity (carton)
Availability: 576 in stock
Want to try before you buy?
[request_sample_button]
Availability: 576 in stock
This is available for custom print. MOQs apply.
Availability: 576 in stock
stock availability
- NSW

- VIC

- QLD

- WA

you may also like
BCB-T-MP |
250 pcs / $0.60 ea
$149.61+gst / carton
AAC6S |
1000 pcs / $0.10 ea
$100.32+gst / carton
BLCTLM |