
specifications
| COLOUR | Natural |
| MATERIAL | Wood |
| PRODUCT DIMENSIONS | 94x17mm |
| UNITS OF MEASURE | CTN |
| pcs | 10000/ctn |
| bags | 50/ctn |
| pcs/bag | 200 |
| Shipper Gross Weight | 17.4 kg |
| Shipper Dimensions | 490 mm x 220 mm x 360 mm / ctn |
| Pallet Configuration | 8 carton/layer, 6 layers/pallet = 48 ctn |
compatible products
Wooden Ice Cream Spoon 10000pc/ctn
PRODUCT CODE: WISP94
- Wooden ice cream spoon (94mm).
- Perfect for use with ice cream and gelato.
- Convenient and durable.
- Can be customised. MOQs apply.
$151.03
+gst / carton
10000 pcs / $0.02 ea
quantity (carton)
Availability: 52 in stock
Want to try before you buy?
[request_sample_button]
Availability: 52 in stock
This is available for custom print. MOQs apply.
Availability: 52 in stock
stock availability
- NSW

- VIC

- QLD

- WA

you may also like
WRC750 |
300 pcs / $0.34 ea
$102.00+gst / carton
SB24/32/40USL |
500 pcs / $0.19 ea
$92.92+gst / carton
ASTLLONG-PLA |
600 pcs / $0.28 ea
$165.90+gst / carton
CTM |
50 pcs / $1.11 ea
$55.56+gst / carton
RN40Q |