
specifications
| COLOUR | Natural |
| MATERIAL | Wood |
| PRODUCT DIMENSIONS | 157x30mm |
| UNITS OF MEASURE | CTN |
| pcs | 2000/ctn |
| bags | 20/ctn |
| pcs/bag | 100 |
| Shipper Gross Weight | 5.4 kg |
| Shipper Dimensions | 510 mm x 170 mm x 200 mm / ctn |
| Pallet Configuration | 16 carton/layer, 7 layers/pallet = 112 ctn |
Wooden Spork 157mm 2000pc/ctn
PRODUCT CODE: WSK157
- Wooden spork (157mm).
- Perfect for use with various takeaway foods such as salads, pasta and desserts.
- Convenient and durable.
$113.40
+gst / carton
2000 pcs / $0.06 ea
quantity (carton)
Currently out of stock. Please call customer service to review options
Want to try before you buy?
[request_sample_button]
Currently out of stock. Please call customer service to review options
stock availability
- NSW

- VIC

- QLD

- WA

you may also like
BLCTS |
100 pcs / $0.80 ea
$79.80+gst / carton
EG-2.0F |
300 pcs / $0.19 ea
$55.75+gst / carton
BPC8S90 |
1000 pcs / $0.14 ea
$141.05+gst / carton
KCTLS |