
specifications
| COLOUR | White |
| MATERIAL | Paper |
| PRODUCT DIMENSIONS | 400x400mm |
| UNITS OF MEASURE | CTN |
| pcs | 1000/ctn |
| bags | 10/ctn |
| pcs/bag | 100 |
| Shipper Gross Weight | 5.12 kg |
| Shipper Dimensions | 510 mm x 210 mm x 265 mm / ctn |
| Pallet Configuration | 12 carton/layer, 4 layers/pallet = 48 ctn |
compatible products
N40Q |
1000 pcs / $0.05 ea
$50.79+gst / carton
White Napkin 2ply Dinner GT Fold 1000pc/ctn
PRODUCT CODE: N40GT
- White dinner 2 ply napkin GT fold made from paper.
- Ideal for food service to serve on the counter or table setting.
- Can be customised. MOQs apply.
- Available in various sizes and colours.
$40.88
+gst / carton
1000 pcs / $0.04 ea
quantity (carton)
Availability: 76 in stock
Want to try before you buy?
[request_sample_button]
Availability: 76 in stock
This is available for custom print. MOQs apply.
Availability: 76 in stock
stock availability
- NSW

- VIC

- QLD

- WA

you may also like
FL98PETNH |
1000 pcs / $0.05 ea
$47.01+gst / carton
C001/2SL |
2000 pcs / $0.04 ea
$75.60+gst / carton
KSC1200 |
300 pcs / $0.51 ea
$154.35+gst / carton
BCB-T-TM |
250 pcs / $0.33 ea
$82.95+gst / carton
BCB-T-M |