
specifications
| COLOUR | White |
| MATERIAL | Paper |
| PRODUCT DIMENSIONS | 300x300mm |
| UNITS OF MEASURE | CTN |
| pcs | 2000/ctn |
| bags | 20/ctn |
| pcs/bag | 100 |
| Shipper Gross Weight | 5.4 kg |
| Shipper Dimensions | 415 mm x 305 mm x 320 mm / ctn |
| Pallet Configuration | 8 carton/layer, 5 layers/pallet = 40 ctn |
compatible products
RN40Q |
1000 pcs / $0.08 ea
$80.53+gst / carton
White Napkin 2ply Lunch Qtr Fold 2000pc/ctn
PRODUCT CODE: N30
- White lunch 2 ply napkin 1/4 fold made from paper.
- Ideal for food service to serve on the counter or table setting.
- Can be customised. MOQs apply.
- Available in various sizes and colours.
$45.84
+gst / carton
2000 pcs / $0.02 ea
quantity (carton)
Availability: 346 in stock
Want to try before you buy?
[request_sample_button]
Availability: 346 in stock
This is available for custom print. MOQs apply.
Availability: 346 in stock
stock availability
- NSW

- VIC

- QLD

- WA

you may also like
KRC1000 |
300 pcs / $0.40 ea
$120.00+gst / carton
N40Q |