
specifications
| COLOUR | Natural |
| MATERIAL | Wood |
| PRODUCT DIMENSIONS | 94x17mm |
| UNITS OF MEASURE | CTN |
| pcs | 10000/ctn |
| bags | 50/ctn |
| pcs/bag | 200 |
| Shipper Gross Weight | 17.4 kg |
| Shipper Dimensions | 490 mm x 220 mm x 360 mm / ctn |
| Pallet Configuration | 8 carton/layer, 6 layers/pallet = 48 ctn |
compatible products
Wooden Ice Cream Spoon 10000pc/ctn
PRODUCT CODE: WISP94
- Wooden ice cream spoon (94mm).
- Perfect for use with ice cream and gelato.
- Convenient and durable.
- Can be customised. MOQs apply.
$151.03
+gst / carton
10000 pcs / $0.02 ea
quantity (carton)
Availability: 21 in stock
Want to try before you buy?
[request_sample_button]
Availability: 21 in stock
This is available for custom print. MOQs apply.
Availability: 21 in stock
stock availability
- NSW

- VIC

- QLD

- WA

you may also like
BND20 |
6000 pcs / $0.01 ea
$55.75+gst / carton
GPGBLUE(PACK) |
200 pcs / $0.07 ea
$13.53+gst / carton
DL98LH |