
specifications
| COLOUR | Natural |
| MATERIAL | Bamboo |
| PRODUCT DIMENSIONS | 150×2.5mm |
| UNITS OF MEASURE | CTN |
| pcs | 5000/ctn |
| bags | 50/ctn |
| pcs/bag | 100 |
| Shipper Gross Weight | 3.5 kg |
| Shipper Dimensions | 250 mm x 165 mm x 180 mm / ctn |
| Pallet Configuration | 24 carton/layer, 9 layers/pallet = 216 ctn |
Bamboo Round Skewer 150mm 5000pc/ctn
PRODUCT CODE: ROS150
- Round skewers made from bamboo.
- Perfect for serving a variety of foods like kebabs, grilled foods, appetizers and fruit and cheese.
- Various sizes available.
$19.95
+gst / carton
5000 pcs / $0.00 ea
quantity (carton)
Availability: 47 in stock
Want to try before you buy?
[request_sample_button]
Availability: 47 in stock
stock availability
- NSW

- VIC

- QLD

- WA

you may also like
BL1216N |
1000 pcs / $0.11 ea
$112.56+gst / carton
GP3(Pack) |