
specifications
| COLOUR | Black |
| MATERIAL | Paper |
| PRODUCT DIMENSIONS | 400x400mm |
| UNITS OF MEASURE | CTN |
| pcs | 1000/ctn |
| bags | 10/ctn |
| pcs/bag | 100 |
| Shipper Gross Weight | 5.1 kg |
| Shipper Dimensions | 640 mm x 206 mm x 407 mm / ctn |
| Pallet Configuration | 8 carton/layer, 3 layers/pallet = 24 ctn |
compatible products
Black Quilted 2ply Dinner Napkin 1/8 GT fold 1000pc/ctn
PRODUCT CODE: BKN40Q
- 2 Ply paper dinner napkin.
- Napkins available in various sizes, white and red.
- Can be customised, MOQs apply.
$87.96
+gst / carton
1000 pcs / $0.09 ea
quantity (carton)
Availability: 349 in stock
Want to try before you buy?
[request_sample_button]
Availability: 349 in stock
This is available for custom print. MOQs apply.
Availability: 349 in stock
stock availability
- NSW

- VIC

- QLD

- WA

you may also like
KSC1400 |
300 pcs / $0.56 ea
$166.95+gst / carton
GPGBLUEL(PACK) |
200 pcs / $0.14 ea
$27.93+gst / carton
KRCLPP |
300 pcs / $0.17 ea
$50.40+gst / carton
GPGREDL(PACK) |