
specifications
| COLOUR | Natural |
| MATERIAL | Wood |
| PRODUCT DIMENSIONS | 110x23x1.5mm |
| UNITS OF MEASURE | CTN |
| pcs | 5000/ctn |
| bags | 50/ctn |
| pcs/bag | 100 |
| Shipper Gross Weight | 6 kg |
| Shipper Dimensions | 500 mm x 170 mm x 230 mm / ctn |
| Pallet Configuration | 16 carton/layer, 6 layers/pallet = 108 ctn |
Wooden Tea Spoon 5000pc/ctn
PRODUCT CODE: WS110
- Wooden tea spoon (110mm).
- Perfect for use with various takeaway foods such as salads, pasta and desserts as well as stirring drinks.
- Convenient and durable.
- Can be customised. MOQs apply.
$183.80
+gst / carton
5000 pcs / $0.04 ea
quantity (carton)
Currently out of stock. Please call customer service to review options
Want to try before you buy?
[request_sample_button]
Currently out of stock. Please call customer service to review options
This is available for custom print. MOQs apply.
Currently out of stock. Please call customer service to review options
stock availability
- NSW

- VIC

- QLD

- WA

you may also like
AAC8D90 |