
specifications
| COLOUR | Brown |
| MATERIAL | Paper |
| PRODUCT DIMENSIONS | 240x215mm |
| UNITS OF MEASURE | CTN |
| pcs | 5000/ctn |
| bags | 20/ctn |
| pcs/bag | 250 |
| Shipper Gross Weight | 4.68 kg |
| Shipper Dimensions | 460 mm x 270 mm x 290 mm / ctn |
| Pallet Configuration | 10 carton/layer, 5 layers/pallet = 50 ctn |
compatible products
Recycled Napkin 1ply Dispenser 1/6 Fold 5000pc/ctn
PRODUCT CODE: BND24
- 1 Ply recycled paper napkin pack for napkin dispenser D24(EACH).
- Available in various sizes.
- Can be customised. MOQs apply.
$38.40
+gst / carton
5000 pcs / $0.01 ea
quantity (carton)
Availability: 325 in stock
Want to try before you buy?
[request_sample_button]
Availability: 325 in stock
This is available for custom print. MOQs apply.
Availability: 325 in stock
stock availability
- NSW

- VIC

- QLD

- WA

you may also like
WRC500 |
300 pcs / $0.30 ea
$90.00+gst / carton
ASTLXXL |
400 pcs / $0.27 ea
$107.10+gst / carton
BCB-T-BABY |