
specifications
| COLOUR | Brown + Clear |
| MATERIAL | Cardboard + PET |
| PRODUCT DIMENSIONS | 300x300x30mm |
| UNITS OF MEASURE | CTN |
| pcs | 100/ctn |
| pcs/bag | – |
| Shipper Gross Weight | 4.1 kg |
| Shipper Dimensions | 320 mm x 320 mm x 215 mm / ctn |
| Pallet Configuration | 9 carton/layer, 5 layers/pallet = 45 ctn |
Square Catering Tray Lid Large w PET Window 100pc/ctn
PRODUCT CODE: SCTLL
- Kraft corrugated rectangle catering tray lid with PET viewing window for SCTL catering tray.
$59.83
+gst / carton
100 pcs / $0.60 ea
quantity (carton)
Availability: 38 in stock
Want to try before you buy?
[request_sample_button]
Availability: 38 in stock
stock availability
- NSW

- VIC

- QLD

- WA

you may also like
SCTLL |
100 pcs / $0.60 ea
$59.83+gst / carton
PL1216 |
1000 pcs / $0.10 ea
$104.01+gst / carton
RPETDFL |