
specifications
| COLOUR | White |
| MATERIAL | Paper |
| PRODUCT DIMENSIONS | 200x165mm |
| UNITS OF MEASURE | CTN |
| pcs | 6000/ctn |
| bags | 24/ctn |
| pcs/bag | 250 |
| Shipper Gross Weight | 6.75 kg |
| Shipper Dimensions | 545 mm x 220 mm x 325 mm / ctn |
| Pallet Configuration | 8 carton/layer, 5 layers/pallet = 40 ctn |
compatible products
BND20 |
6000 pcs / $0.01 ea
$55.75+gst / carton
White 2ply Dispenser Napkin Single Serve 6000pc/ctn
PRODUCT CODE: ND20
- 2 Ply white paper napkin pack for napkin dispenser D20(EACH).
- Available in various sizes.
- Can be customised. MOQs apply.
$59.47
+gst / carton
6000 pcs / $0.01 ea
quantity (carton)
Availability: 1526 in stock
Want to try before you buy?
[request_sample_button]
Availability: 1526 in stock
This is available for custom print. MOQs apply.
Availability: 1526 in stock
stock availability
- NSW

- VIC

- QLD

- WA

you may also like
EG-2.0F |
300 pcs / $0.19 ea
$55.75+gst / carton
BSB16/25/32LPET |
300 pcs / $0.17 ea
$51.29+gst / carton
AAC8D90 |
500 pcs / $0.21 ea
$106.55+gst / carton
BCB-T-S |