
specifications
| COLOUR | Natural |
| MATERIAL | Wood |
| PRODUCT DIMENSIONS | 167x15x2(140mm) |
| UNITS OF MEASURE | CTN |
| pcs | 5000/ctn |
| bags | 5/ctn |
| pcs/bag | 1000 |
| Shipper Gross Weight | 3.56 kg |
| Shipper Dimensions | 370 mm x 190 mm x 250 mm / ctn |
| Pallet Configuration | 16 carton/layer, 6 layers/pallet = 96 ctn |
compatible products
Wooden Coffee Stirrer 140mm Individually Wrapped 5000pc/ctn
PRODUCT CODE: WCS140IW
- Wooden coffee stirrers (140mm) individually wrapped in a paper sleeve.
- Convenient and hygienic, perfect for stirring drinks.
- Can be customised. MOQs apply.
$54.51
+gst / carton
5000 pcs / $0.01 ea
quantity (carton)
Availability: 62 in stock
Want to try before you buy?
[request_sample_button]
Availability: 62 in stock
This is available for custom print. MOQs apply.
Availability: 62 in stock
stock availability
- NSW

- VIC

- QLD

- WA

you may also like
PL1216B |
1000 pcs / $0.10 ea
$104.01+gst / carton
GPGGREENL(PACK) |