
specifications
| COLOUR | Natural |
| MATERIAL | Wood |
| PRODUCT DIMENSIONS | 200mm |
| UNITS OF MEASURE | CTN |
| pcs | 2000/ctn |
| bags | 20/ctn |
| pcs/bag | 100 |
| Shipper Gross Weight | 6.5 kg |
| Shipper Dimensions | 300 mm x 250 mm x 200 mm / ctn |
| Pallet Configuration | 13 carton/layer, 6 layers/pallet = 78 ctn |
compatible products
Wooden Tall Tea Spoon 200mm 2000pc/ctn
PRODUCT CODE: WS200
- Wooden tall tea spoon (200mm).
- Perfect for use with various takeaway foods such as salads, pasta and desserts as well as stirring drinks.
- Convenient and durable.
- Can be customised. MOQs apply.
$184.80
+gst / carton
2000 pcs / $0.09 ea
quantity (carton)
Availability: 5 in stock
Want to try before you buy?
[request_sample_button]
Availability: 5 in stock
This is available for custom print. MOQs apply.
Availability: 5 in stock
stock availability
- NSW

- VIC

- QLD

- WA

you may also like
PAL185 |