
specifications
| COLOUR | White |
| MATERIAL | Sugarcane |
| PRODUCT DIMENSIONS | 290x230x20mm |
| UNITS OF MEASURE | CTN |
| pcs | 400/ctn |
| bags | 5/ctn |
| pcs/bag | 80 |
| Shipper Gross Weight | 12.12 kg |
| Shipper Dimensions | 530 mm x 460 mm x 295 mm / ctn |
| Pallet Configuration | 8 carton/layer, 4 layers/pallet = 32 ctn |
compatible products
Sugarcane Lid Fits TR5L Deep Compartments Tray 400pc/ctn
PRODUCT CODE: TR5L
- Sugarcane lid for TR5 5 compartment sugarcane tray.
$119.68
+gst / carton
400 pcs / $0.30 ea
quantity (carton)
Availability: 42 in stock
Want to try before you buy?
[request_sample_button]
Availability: 42 in stock
stock availability
- NSW

- VIC

- QLD

- WA

you may also like
GPGYELLOWH(PACK) |
400 pcs / $0.03 ea
$13.53+gst / carton
WRC650 |