
specifications
| COLOUR | Brown |
| MATERIAL | Paper |
| PRODUCT DIMENSIONS | 230x230mm |
| UNITS OF MEASURE | CTN |
| pcs | 2000/ctn |
| bags | 8/ctn |
| pcs/bag | 250 |
| Shipper Gross Weight | 3.4 kg |
| Shipper Dimensions | 205 mm x 475 mm x 240 mm / ctn |
| Pallet Configuration | 16 carton/layer, 6 layers/pallet = 96 ctn |
compatible products
BN40Q |
1000 pcs / $0.05 ea
$50.79+gst / carton
BND20 |
6000 pcs / $0.01 ea
$55.75+gst / carton
Napkin 2ply Cocktail Qtr Fold 2000pc/ctn
PRODUCT CODE: BN24
- 2 Ply paper cocktail napkin.
- Available in various sizes.
- Can be customised. MOQs apply.
$27.25
+gst / carton
2000 pcs / $0.01 ea
quantity (carton)
Availability: 11 in stock
Want to try before you buy?
[request_sample_button]
Availability: 11 in stock
This is available for custom print. MOQs apply.
Availability: 11 in stock
stock availability
- NSW

- VIC

- QLD

- WA

you may also like
BCTS50 |