
specifications
| COLOUR | Brown |
| MATERIAL | Paper |
| PRODUCT DIMENSIONS | 300x300mm |
| UNITS OF MEASURE | CTN |
| pcs | 2000/ctn |
| bags | 20/ctn |
| pcs/bag | 100 |
| Shipper Gross Weight | 5.8 kg |
| Shipper Dimensions | 415 mm x 305 mm x 320 mm / ctn |
| Pallet Configuration | 8 carton/layer, 5 layers/pallet = 40 ctn |
compatible products
BN40Q |
1000 pcs / $0.05 ea
$50.79+gst / carton
BND20 |
6000 pcs / $0.01 ea
$55.75+gst / carton
Recycled Napkin 2ply Lunch Qtr Fold 2000pc/ctn
PRODUCT CODE: BN30P
- 2 Ply recycled paper lunch napkin.
- Available in various sizes.
- Can be customised. MOQs apply.
$44.60
+gst / carton
2000 pcs / $0.02 ea
quantity (carton)
Availability: 9 in stock
Want to try before you buy?
[request_sample_button]
Availability: 9 in stock
This is available for custom print. MOQs apply.
Availability: 9 in stock
stock availability
- NSW

- VIC

- QLD

- WA

you may also like
BCTL50 |
100 pcs / $1.25 ea
$125.39+gst / carton
BLCTLL |