
specifications
| COLOUR | White |
| MATERIAL | Paper |
| PRODUCT DIMENSIONS | 400x400mm |
| UNITS OF MEASURE | CTN |
| pcs | 1000/ctn |
| bags | 10/ctn |
| pcs/bag | 100 |
| Shipper Gross Weight | 5.78 kg |
| Shipper Dimensions | 650 mm x 210 mm x 420 mm / ctn |
| Pallet Configuration | 8 carton/layer, 4 layers/pallet = 32 ctn |
compatible products
White 2 ply Quilted Dinner Napkin 1/8 GT Fold 1000pc/ctn
PRODUCT CODE: N40Q
- White quitled dinner 2 ply napkin 1/8 GT fold made from paper.
- Ideal for food service to serve on the counter or table setting.
- Can be customised. MOQs apply.
- Available in various sizes and colours.
$50.79
+gst / carton
1000 pcs / $0.05 ea
quantity (carton)
Availability: 853 in stock
Want to try before you buy?
[request_sample_button]
Availability: 853 in stock
This is available for custom print. MOQs apply.
Availability: 853 in stock
stock availability
- NSW

- VIC

- QLD

- WA

you may also like
ASTLS |
800 pcs / $0.09 ea
$71.40+gst / carton
GPGBLUEL(PACK) |
200 pcs / $0.14 ea
$27.93+gst / carton
SB24/32/40USL |