
specifications
| COLOUR | Natural |
| MATERIAL | Bamboo |
| PRODUCT DIMENSIONS | 120×2.8mm |
| UNITS OF MEASURE | CTN |
| pcs | 5000/ctn |
| bags | 50/ctn |
| pcs/bag | 100 |
| Shipper Gross Weight | 5.8 kg |
| Shipper Dimensions | 280 mm x 230 mm x 290 mm / ctn |
| Pallet Configuration | 12 carton/layer, 5 layers/pallet = 60 ctn |
compatible products
Boat Oar Skewer Bamboo 120mm 5000pc/ctn
PRODUCT CODE: BS120
- Bamboo boat oar skewers.
- Perfect for serving with a variety of finger food or samples such as fruit, cheese, meatballs or sausages.
- Various sizes available.
$106.86
+gst / carton
5000 pcs / $0.02 ea
quantity (carton)
Availability: 145 in stock
Want to try before you buy?
[request_sample_button]
Availability: 145 in stock
stock availability
- NSW

- VIC

- QLD

- WA

you may also like
BSB16/25/32LPET |
300 pcs / $0.17 ea
$51.29+gst / carton
PSCBROWN |