
specifications
| COLOUR | Natural |
| MATERIAL | Bamboo |
| PRODUCT DIMENSIONS | 180×3.2mm |
| UNITS OF MEASURE | CTN |
| pcs | 5000/ctn |
| bags | 50/ctn |
| pcs/bag | 100 |
| Shipper Gross Weight | 10.5 kg |
| Shipper Dimensions | 380 mm x 260 mm x 280 mm / ctn |
| Pallet Configuration | 12 carton/layer, 5 layers/pallet = 60 ctn |
compatible products
Boat Oar Skewer Bamboo 180mm 5000pc/ctn
PRODUCT CODE: BS180
- Bamboo boat oar skewers.
- Perfect for serving with a variety of finger food or samples such as fruit, cheese, meatballs or sausages.
- Various sizes available.
$156.73
+gst / carton
5000 pcs / $0.03 ea
quantity (carton)
Availability: 68 in stock
Want to try before you buy?
[request_sample_button]
Availability: 68 in stock
stock availability
- NSW

- VIC

- QLD

- WA

you may also like
PPC12S80 |
1000 pcs / $0.16 ea
$159.57+gst / carton
BCTM |
50 pcs / $1.11 ea
$55.56+gst / carton
GPGBLUEH(PACK) |
400 pcs / $0.03 ea
$13.53+gst / carton
SCTLS |