
specifications
| COLOUR | Natural |
| MATERIAL | Bamboo |
| PRODUCT DIMENSIONS | 90mm |
| UNITS OF MEASURE | CTN |
| pcs | 10000/ctn |
| bags | 100/ctn |
| pcs/bag | 100 |
| Shipper Gross Weight | 4.5 kg |
| Shipper Dimensions | 480 mm x 250 mm x 350 mm / ctn |
| Pallet Configuration | 12 carton/layer, 4 layers/pallet = 48 ctn |
compatible products
Looped Skewer Bamboo 90 mm 10000pc/ctn
PRODUCT CODE: LS90
- Looped skewers made from bamboo.
- Perfect for serving a variety of finger food or samples such as fruit, cheese, meatballs or sausages.
- Various sizes available.
$242.22
+gst / carton
10000 pcs / $0.02 ea
quantity (carton)
Availability: 18 in stock
Want to try before you buy?
[request_sample_button]
Availability: 18 in stock
stock availability
- NSW

- VIC

- QLD

- WA

you may also like
BCB-F-XS |
250 pcs / $0.29 ea
$72.45+gst / carton
GPGGREENL(PACK) |
200 pcs / $0.14 ea
$27.93+gst / carton
ASTLM |
600 pcs / $0.15 ea
$88.20+gst / carton
KRCLPET |
300 pcs / $0.20 ea
$59.85+gst / carton
N40Q |