
specifications
| COLOUR | White |
| MATERIAL | Sugarcane |
| PRODUCT DIMENSIONS | 234.6×234.6x14mm |
| UNITS OF MEASURE | CTN |
| pcs | 200/ctn |
| bags | 4/ctn |
| pcs/bag | 50 |
| Shipper Gross Weight | 4.5 kg |
| Shipper Dimensions | 470 mm x 275 mm x 245 mm / ctn |
| Pallet Configuration | 8 carton/layer, 3 layers/pallet = 28 ctn |
Sugarcane Lid Square Takeaway Tray 9" 200pc/ctn
PRODUCT CODE: STT9LS
- Sugarcane lid for white sugarcane square takeaway trays STT9, STT93 and STT94.
- PET lid also available.
$65.10
+gst / carton
200 pcs / $0.33 ea
quantity (carton)
Availability: 60 in stock
Want to try before you buy?
[request_sample_button]
Availability: 60 in stock
stock availability
- NSW

- VIC

- QLD

- WA

you may also like
N40Q |