
specifications
| COLOUR | Natural |
| MATERIAL | Bamboo |
| PRODUCT DIMENSIONS | 150×3.2mm |
| UNITS OF MEASURE | CTN |
| pcs | 5000/ctn |
| bags | 50/ctn |
| pcs/bag | 100 |
| Shipper Gross Weight | 8.3 kg |
| Shipper Dimensions | 330 mm x 260 mm x 290 mm / ctn |
| Pallet Configuration | 12 carton/layer, 5 layers/pallet = 60 ctn |
compatible products
Boat Oar Skewer Bamboo 150mm 5000pc/ctn
PRODUCT CODE: BS150
- Bamboo boat oar skewers.
- Perfect for serving with a variety of finger food or samples such as fruit, cheese, meatballs or sausages.
- Various sizes available.
$135.36
+gst / carton
5000 pcs / $0.03 ea
quantity (carton)
Availability: 129 in stock
Want to try before you buy?
[request_sample_button]
Availability: 129 in stock
stock availability
- NSW

- VIC

- QLD

- WA

you may also like
TR5L |
400 pcs / $0.30 ea
$119.68+gst / carton
KRC1000 |
300 pcs / $0.40 ea
$120.00+gst / carton
PSRWHITEIW |