
specifications
| COLOUR | Natural |
| MATERIAL | Bamboo |
| PRODUCT DIMENSIONS | 120mm |
| UNITS OF MEASURE | CTN |
| pcs | 10000/ctn |
| bags | 100/ctn |
| pcs/bag | 100 |
| Shipper Gross Weight | 5.5 kg |
| Shipper Dimensions | 480 mm x 310 mm x 350 mm / ctn |
| Pallet Configuration | 8 carton/layer, 4 layers/pallet = 32 ctn |
compatible products
Looped Skewer Bamboo 120 mm 10000pc/ctn
PRODUCT CODE: LS120
- Looped skewers made from bamboo.
- Perfect for serving a variety of finger food or samples such as fruit, cheese, meatballs or sausages.
- Various sizes available.
$270.72
+gst / carton
10000 pcs / $0.03 ea
quantity (carton)
Currently out of stock. Please call customer service to review options
Want to try before you buy?
[request_sample_button]
Currently out of stock. Please call customer service to review options
stock availability
- NSW

- VIC

- QLD

- WA
