
specifications
| COLOUR | Natural |
| MATERIAL | Bamboo |
| PRODUCT DIMENSIONS | 150mm |
| UNITS OF MEASURE | CTN |
| pcs | 10000/ctn |
| bags | 100/ctn |
| pcs/bag | 100 |
| Shipper Gross Weight | 7.8 kg |
| Shipper Dimensions | 480 mm x 360 mm x 350 mm / ctn |
| Pallet Configuration | 6 carton/layer, 4 layers/pallet = 24 ctn |
compatible products
Looped Skewer Bamboo 150 mm 10000pc/ctn
PRODUCT CODE: LS150
- Looped skewers made from bamboo.
- Perfect for serving a variety of finger food or samples such as fruit, cheese, meatballs or sausages.
- Various sizes available.
$284.97
+gst / carton
10000 pcs / $0.03 ea
quantity (carton)
Availability: 47 in stock
Want to try before you buy?
[request_sample_button]
Availability: 47 in stock
stock availability
- NSW

- VIC

- QLD

- WA

you may also like
BCB-F-T |