
specifications
| COLOUR | Clear |
| MATERIAL | PET |
| PRODUCT DIMENSIONS | 235x171x44mm |
| UNITS OF MEASURE | CTN |
| pcs | 300/ctn |
| bags | 6/ctn |
| pcs/bag | 50 |
| Shipper Gross Weight | 6.4 kg |
| Shipper Dimensions | 530 mm x 390 mm x 255 mm / ctn |
| Pallet Configuration | 8 carton/layer, 4 layers/pallet = 32 ctn |
PET Lid for Taco Tray 300pc/ctn
PRODUCT CODE: TATL
- PET taco tray lid for TAT sugarcane taco tray, sold separately, for a trio of takeaway tacos.
- Convenient, sturdy and functional.
$100.59
+gst / carton
300 pcs / $0.34 ea
quantity (carton)
Availability: 320 in stock
Want to try before you buy?
[request_sample_button]
Availability: 320 in stock
stock availability
- NSW

- VIC

- QLD

- WA

you may also like
RPETDFL |
500 pcs / $0.10 ea
$51.45+gst / carton
KCTLL |
100 pcs / $0.84 ea
$84.06+gst / carton
BLCTL |