
specifications
| COLOUR | Brown |
| MATERIAL | Recycled Paper |
| PRODUCT DIMENSIONS | 225x225x50mm |
| UNITS OF MEASURE | CTN |
| pcs | 300/ctn |
| bags | 6/ctn |
| pcs/bag | 50 |
| Shipper Gross Weight | 12 kg |
| Shipper Dimensions | 460 mm x 230 mm x 550 mm / ctn |
| Pallet Configuration | 12 carton/layer, 4 layers/pallet = 48 ctn |
| Additional Info | FSC Type: FSCĀ® RECYCLED Paper |
compatible products
AAC12D |
500 pcs / $0.26 ea
$129.04+gst / carton
ACC12 |
1000 pcs / $0.09 ea
$138.60 Original price was: $138.60.$90.90Current price is: $90.90.+gst / carton
4 Cup Egg Board Carry Tray 300pc/ctn
PRODUCT CODE: CC832F
- 4 cell cup holder made from FSCĀ®-certified recycled paper sources.
- Cup tray designed to carry up to 4 cups – ideal for hot drinks.
- 2 cell cup carry tray also available.
$81.21
+gst / carton
300 pcs / $0.27 ea
quantity (carton)
Availability: 2216 in stock
Want to try before you buy?
[request_sample_button]
Availability: 2216 in stock
stock availability
- NSW

- VIC

- QLD

- WA

you may also like
GPNEWSL (PACK) |
200 pcs / $0.14 ea
$27.93+gst / carton
GPGBLUE(PACK) |