
specifications
| COLOUR | White |
| MATERIAL | Paper |
| PRODUCT DIMENSIONS | 230x230mm |
| UNITS OF MEASURE | CTN |
| pcs | 2000/ctn |
| bags | 8/ctn |
| pcs/bag | 250 |
| Shipper Gross Weight | 3.2 kg |
| Shipper Dimensions | 475 mm x 240 mm x 195 mm / ctn |
| Pallet Configuration | 16 carton/layer, 6 layers/pallet = 96 ctn |
compatible products
N40Q |
1000 pcs / $0.05 ea
$50.79+gst / carton
White Napkin 2 Ply Cocktail Qtr Fold 2000pc/ctn
PRODUCT CODE: N24
- White cocktail 2 ply napkin 1/4 fold made from paper.
- Ideal for food service to serve on the counter or table setting.
- Can be customised. MOQs apply.
- Available in various sizes and colours.
$27.75
+gst / carton
2000 pcs / $0.01 ea
quantity (carton)
Availability: 406 in stock
Want to try before you buy?
[request_sample_button]
Availability: 406 in stock
This is available for custom print. MOQs apply.
Availability: 406 in stock
stock availability
- NSW

- VIC

- QLD

- WA
