
specifications
| COLOUR | Natural |
| MATERIAL | Bamboo |
| PRODUCT DIMENSIONS | 65mm |
| UNITS OF MEASURE | CTN |
| pcs | 10000/ctn |
| bags | 100/ctn |
| pcs/bag | 100 |
| Shipper Gross Weight | 3.6 kg |
| Shipper Dimensions | 460 mm x 220 mm x 350 mm / ctn |
| Pallet Configuration | 12 carton/layer, 4 layers/pallet = 48 ctn |
compatible products
Looped Skewer Bamboo 65 mm 10000pc/ctn
PRODUCT CODE: LS65
- Looped skewers made from bamboo.
- Perfect for serving a variety of finger food or samples such as fruit, cheese, meatballs or sausages.
- Various sizes available.
$213.72
+gst / carton
10000 pcs / $0.02 ea
quantity (carton)
Availability: 5 in stock
Want to try before you buy?
[request_sample_button]
Availability: 5 in stock
stock availability
- NSW

- VIC

- QLD

- WA

you may also like
AWC8S90 |
1000 pcs / $0.13 ea
$134.52+gst / carton
SCTLM |
100 pcs / $0.46 ea
$45.59+gst / carton
KRC1000 |