
specifications
| COLOUR | Red |
| MATERIAL | Paper |
| PRODUCT DIMENSIONS | 400x400mm |
| UNITS OF MEASURE | CTN |
| pcs | 1000/ctn |
| bags | 10/ctn |
| pcs/bag | 100 |
| Shipper Gross Weight | 5.1 kg |
| Shipper Dimensions | 640 mm x 206 mm x 407 mm / ctn |
| Pallet Configuration | 8 carton/layer, 3 layers/pallet = 24 ctn |
compatible products
BKN40Q |
1000 pcs / $0.09 ea
$87.96+gst / carton
Red Quilted 2ply Dinner Napkin 1/8 GT Fold 1000pc/ctn
PRODUCT CODE: RN40Q
- 2 Ply paper dinner napkin.
- Napkins available in various sizes, white and black.
- Can be customised, MOQs apply.
$80.53
+gst / carton
1000 pcs / $0.08 ea
quantity (carton)
Availability: 27 in stock
Want to try before you buy?
[request_sample_button]
Availability: 27 in stock
This is available for custom print. MOQs apply.
Availability: 27 in stock
stock availability
- NSW

- VIC

- QLD

- WA

you may also like
SWH |
600 pcs / $0.42 ea
$252.75+gst / carton
BCB-F-XS |
250 pcs / $0.29 ea
$72.45+gst / carton
RPETDDL |
500 pcs / $0.12 ea
$57.75+gst / carton
WRCL |